herb

Powiat Warszawski Zachodni

background
background
background

herb

Konkurs "Czas na Facebook"

Konkurs "Czas na Facebook"

Powiat Warszawski Zachodni zajął III miejsce w konkursie.

W ostatnich latach obserwujemy żywiołowy rozwój techniki informatycznej. Powstają coraz to nowe typy komputerów, ich gabaryty stale się zmniejszają, dochodzi już nawet do tego, że nasze telefony, stają się stopniowo małymi komputerami. W globalnej sieci Internetu królują portale społecznościowe. Wszystko to służy lepszej wymianie informacji i ułatwia kontakt między ludźmi. Nic zatem dziwnego, że również nasz powiat jest obecny w świecie elektronicznych multimediów.          
23 maja br. w Warszawie podczas Zjazdu Rzeczników Prasowych i Specjalistów ds. Komunikacji w Administracji Publicznej, odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla zwycięzców ogólnopolskiego konkursu "Czas na Facebook", który został zorganizowany przez portal „Publiczni.pl” i firmę „QNT - Systemy Informatyczne”.

Akcja „Czas na Facebook” trwała od 18 listopada 2011 r. do 30 marca 2012 r.  Konkurs miał  na celu wyłonienie najlepszej strony w serwisie internetowym prowadzonej przez instytucję publiczną. Zdaniem Jury konkursu w kategorii „Nowy fanpage” zwyciężyli: Strefa Edukacyjna IPN, gmina Brwinów i Powiat Warszawski Zachodni. W kategorii „Fanpage istniejący” nagrody przyznano: miastu Gdynia, zachodniopomorskiemu Urzędowi Wojewódzkiemu i Ministerstwu Rozwoju Regionalnego.