herb

Powiat Warszawski Zachodni

background
background
background

herb

Zmiana na stanowisku Starosty Warszawskiego Zachodniego

8 maja br.  w Starostwie Powiatu Warszawskiego Zachodniego odbyła się uroczystość pożegnania Starosty Warszawskiego Zachodniego Pana Jana Żychlińskiego, który kończy swoją 22 letnią pracę na tym stanowisku. W uroczystości uczestniczył nowo wybrany Starosta i Zarząd Powiatu, dyrektorzy jednostek organizacyjnych powiatu, pracownicy starostwa i służb powiatowych.

Warszawskie Zachodnie Targi Pracy

14 maja 2024 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, ul. Poznańska 131A, 05 - 850 Ożarów Mazowiecki odbędą się WARSZAWSKIE ZACHODNIE TARGI PRACY
 
 Serdecznie zapraszamy pracodawców, którzy mają do zaoferowania wolne miejsca pracy. Na zgłoszenia oczekujemy do 30.04.2024 r. wraz z wypełnioną deklaracją uczestnictwa.
 

Odejście na emeryturę Dyrektora DPS w Bramkach.

Praca z osobami niepełnosprawnymi to trudna praca, wymagająca zaangażowania, empatii, oddania. To tak naprawdę wielka misja.

Tę misje, którą realizowałem przez 47 lat, pełniąc funkcję dyrektora domu Pomocy Społecznej w Bramkach, zakończyłem 12 marca br., odchodząc na emeryturę. W tym wyjątkowym i bardzo emocjonującym dniu było ze mą wielu życzliwych osób, z którymi miałem wielką przyjemność współpracować przez te wszystkie lata, a pragnę podkreślić że miałem szczęścia do ludzi życzliwych, przychylnych i oddanych.