herb

Powiat Warszawski Zachodni

background
background
background

herb

Konsultacje z inżynierami budownictwa w Starostwie Powiatowym

Budowa, eksploatacja czy remont własnego obiektu zawsze budzą wiele pytań i wątpliwości. Inżynierowie budownictwa postanowili wesprzeć Polaków w tych działaniach i służyć radą w ramach ogólnokrajowej, jednodniowej akcji w punktach konsultacyjnych. Wydarzenie zaplanowano na 25 września br. Konsultacje są bezpłatne.

Zapraszamy do Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego przy ul. Poznańskiej 129/133 w Ożarowie Mazowieckim w godz. 9.00 - 16.00

Aplikacja mobilna Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Chcesz mieć najświeższe wiadomości, komunikaty i inne informacje z Powiatu Warszawskiego Zachodniego, zainstaluj darmową  aplikację mobilną na Twoim smartfonie.

Dzięki aplikacji zyskasz dostęp do aktualności, otrzymasz powiadomienia o sytuacjach kryzysowych,  wydarzeniach kulturalnych i sportowych.  Znajdziesz tu aktualne dane kontaktowe do Starostwa. Dzięki powiadomieniom push będziesz na bieżąco z ważnymi informacjami dla mieszkańców!

Pobierz darmową aplikację w sklepie Google Play (Android) i App Store (iOS)

Terenowy Punkt Paszportowy - informacja.

Terenowy Punkt Paszportowy bezpośrednią obsługę mieszkańców wznawia od 2 sierpnia br.

 

Terenowy Punkt Paszportowy w siedzibie Starostwa Powiatu warszawskiego Zachodniego, ul. Poznańska 129/133, 05 – 850 Ożarów Mazowiecki.

Godziny pracy
poniedziałek: 9:00-16:30
wtorek -  piątek: 8:00-15:30

Numer kontaktowy do Terenowego Punktu Paszportowego: 22 733 72 16

 

Wyniki otwartego konkursu ofert

 Wyniki otwartego konkursu ofert w sprawie wyboru organizacji pozarządowych w zakresie prowadzenia w 2022 roku jednego punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub dwóch punktów nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz realizacji zadań z zakresu edukacji prawnej na terenie Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Uchwala Nr 178/2021 Zarządu Powiatu Warszawskiego Zachodniego z dnia 3 grudnia 2021r. do pobrania jako załącznik